Tjedan cjeloživotnog učenja i u Agronomskoj školi Zagreb
U sklopu 16. Tjedna cjeloživotnog učenja, koji provodi Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Agronomska škola Zagreb organizirala je edukacijsku radionicu „Biljka i ja“. Radionica je okupila iznimno velik broj polaznika, od učenika srednjih škola do umirovljenika, koji se hobistički bave uzgojem bilja. Ravnatelj Škole, gospodin Ivica Marinić, pozdravio je polaznike radionice, zaželio dobrodošlicu […]
Tjedan cjeloživotnog učenja i u Agronomskoj školi Zagreb Read More »








