Agronomska škola Zagreb

Ivan Magdić, bivši učenik Agronomske škole Zagreb, doktor biotehničkih znanosti

U velikoj Vijećnici Agronomskog fakulteta Zagreb 15.11.2021. godine Ivan je obranio doktorski rad na temu “Modeliranje toka i retencije vode na obronačnom pseudogleju u uvjetima uzgoja vinove loze”.

Ravnatelj Agronomske škole Zagreb Ivica Marinić dipl.ing., neposredno nakon obrane završnog rada, govorio je o Ivanovom srednjoškolskom putu istaknuvši zapažena postignuća koja je ostvario tijekom srednjoškolskog obrazovanja.

Ivan Magdić polazio je Agronomsku školu Zagreb u razdoblju od 2005. – 2009.

Kao učenik završnog razreda u zanimanju Poljoprivredni tehničar opći pobijedio je na školskom natjecanju u struci, a potom je postao pobjednik na VII. državnom natjecanju učenika / učenica srednjih škola Republike Hrvatske u obrazovnom sektoru poljoprivreda, prehrana i veterina u disciplini AGRO.

Dragi Ivane, iskreno Ti čestitamo na zvanju doktora biotehničkih znanosti i želimo Ti puno uspjeha u nastavku znanstvene karijere! Tvoja AŠZ.