Agronomska škola Zagreb

Poziv za sudjelovanje na događaju “Your Europe, Your Say!”

Ministarstvo znanosti i obrazovanja je od Stalnog predstavništva Republike Hrvatske pri Europskoj uniji zaprimilo obavijest o održavanju događaja pod nazivom “Your Europe, Your Say!” u organizaciji Europskog gospodarskog i socijalnog odbora.            

Dragi učenice i učenici uključite se na sudjelovanje u događaju pod nazivom “Your Europe, Your Say!” kojem je cilj povezivanje mladih s EU. Mogu se prijaviti sve srednje škole u EU, a organizira ga Europski gospodarski i socijalni odbor. Svake godine učenici u dobi od 16-18 godina dolaze u Bruxelles kako bi dva dana radili na rezolucijama koje se dostavljaju EU institucijama. Događaj će se održati  od 31. ožujka – 1. travnja 2022. godine, a krajnji rok za prijavu na sudjelovanje je do 26. studenoga 2021. godine.

            Više informacija o događaju i mogućnosti prijave na sudjelovanje u događaju možete pronaći na poveznici.