Agronomska škola Zagreb

Nastavnice Agronomske škole Zagreb u posjetu Uredu predsjednika Republike Hrvatske

Agronomska škola Zagreb odabrana je da uz još četiri škole iz cijele Hrvatske bude prisutna na Danu za klimatsku akciju koji se održao u Uredu predsjednika.

Agronomska škola Zagreb odabrana je da uz još četiri škole iz cijele Hrvatske bude prisutna na Danu za klimatsku akciju koji se održao u Uredu predsjednika.

Šest nastavnica Agronomske škole Zagreb imale su priliku sudjelovati u igri Klimatskog kolaža u organizaciji udruge Tatavaka i udruge La Revolution Albatros.

U edukativnom druženju pokazale smo da suvereno vladamo informacijama važnim za planetu Zemlju i da smo spremne jačati svoje kompetencije u korištenju inovativnih alata kojima ukazujemo na važnost klimatskih promjena.

Sljubljene u timu kojeg su činile nastavnice općeobrazovnih i strukovnih predmeta izvrsno smo predstavile svoju Školu i sve njezine aktivnosti na oduševljenje svih prisutnih. Više o Klimatskom kolažu na poveznici.