Interliber

Najveća književna manifestacija u Hrvatskoj – Interliber i ove je godine privukla učenike Agronomske škole Zagreb. U pratnji svojih profesorica Draganović, Jareš i Suhić, učenici su dan iskoristili za uživanje u šetnji između mnogobrojnih štandova s kojih su ih mamili intrigantni naslovi i korice knjiga koje vape da se zaviri u stranice koje omeđuju te su i na taj način obilježili Mjesec knjige.

Široki spektar svojih interesa, da im knjiga nije strana(c) i da uživaju u slasti koju pružaju knjige, naročito one koje nisu na popisu djela za cjelovito čitanje ?, pokazali su raznovrsnim “ulovima” koje su ponosno ponijeli kućama.

Na Sajmu je održana i promocija knjige “Velika geografija Hrvatske” kojoj su, na poziv koautora knjige, akademika Ferde Bašića, prisustvovali ravnatelj Marinić i profesorica Baškarić.