eTwinning​

Učenici Agronomske škole Zagreb okupljeni u Projektni tim učenika AŠZ aktivni su i u e Twinning zajednici. Ove školske godine sudjelujemo u 3 eTwinning projekta.

Projekt AgroSenior Škola provodi s partnerima iz Kmetijske šole in biotehniške gimnazije Grm iz Novog Mesta. Projekt AgroSenior potiče interakcija između učenika i članova lokalne zajednice te priprema učenike za tržište rada 21. stoljeća razvijajući meke vještine i poduzetnički duh.

Kroz projektne aktivnosti učenici će razviti vještine stvaranja poduzetničkog prostora za razmjenu poslovnih ideja u poljoprivredi i mreže klijenata za plasman vlastitih proizvoda, sudjelovati u ostvarivanju ciljeva održivog razvoja kroz urbanu poljoprivredu, unaprijediti komunikacijske i digitalne vještine korištenjem digitalnih alata te stvoriti nova prijateljstva između škola partnera uključenih u projekt.

Link: https://twinspace.etwinning.net/215327/home

Pripremila: Marija Bošnjak, prof.mentor

News for job advice and ideas

Volontiraj-doniraj- educiraj