Erasmus+

U sljedećoj školskoj godini Agronomska škola Zagreb provodi dva Erasmus+ projekta i tri mobilnosti učenika…

1. Projekt Green mind – u jesen 2020. godine 15 učenika u pratnji profesora odlazi 14 dana na stručnu praksu u Sloveniju. Domaćin je srednja strukovna škola „Grm“ iz Novog Mesta.
  2. Projekt Agrokompetencije Mediterana – u proljeće 2021. godine 15 učenika u pratnji profesora odlazi 14 dana na stručnu praksu u Grčku. Domaćin je srednja strukovna škola  „1 st Vocational High School (EPAL) in Farsala“ – grad Farsal.
  3. Projekt Agrokompetencije Mediterana – u proljeće 2021. godine 15 učenika u pratnji profesora odlazi 14 dana na stručnu praksu u Portugal. Domaćin je tvrtka „Aplicaproposta lda” – grad Braga.

Tijekom mobilnosti učenici, u pratnji profesora, stječu stručna znanja i upoznaju kulturu europskih naroda. Svi troškovi putovanja, smještaja i prehrane, plus džeparac, osigurani su iz programa Erasmus+.

Dragi učenici, početkom nove školske godine profesorica Lucija Baškarić, koordinatorica projekata  mobilnosti, upoznati će vas detaljnije s navedenim projektima mobilnosti.