Predstavljanje rezultata rada učenika „Škole i zajednice“ (ŠIZ) u zagrebačkoj Skupštini

U sklopu fakultativnog predmeta „ŠIZ“ u srijedu 14. lipnja, održano je GRAND FINALE. Učenici ŠiZ-a naše škole zajedno s ostalih 37 škola imali su izlaganje u Starogradskoj vijećnici.
Jasni, jezgroviti i sigurni u svoje izlaganje, predstavili su probleme svoje zajednice, ali i svoje viđenje rješavanja istih pred pokretačima ŠiZa i predstavnicima Gradske skupštine.
Pokazali su da su i mladi itekako dorasli uočavanju problema u zajednici i da mogu biti dio promjena u svojoj zajednici.
Svojim su predstavljanjem i prezentacijom vrlo uspješno prikazali što mladima nedostaje u našoj četvrti, što žele mijenjati u užoj zajednici, a sve s ciljem podizanja kvalitete života.