Agronomska škola Zagreb

Obilježavanje Svjetskog dana pčela

Svjetski dan pčela obilježili smo odlaskom na projekciju dokumentarnog filma Honeyland u Cineplexx u City Center One East. Učenici Agronomske škole Zagreb, njih 50, danas su sudjelovali u obilježavanju Dana pčela kojeg je organizirala udruga Centar za kulturu dijaloga u okviru projekta EU Youth Cinema: Green Deal. Nakon projekcije filma Honeyland prisustvovali smo panel raspravi o klimatskim promjenama i održivom razvoju. Članovi Projektnog tima učenika AŠZ, članovi Male akademije mladih poljoprivrednika i članovi volonterskog kluba Volonterko AŠZ disali su kao jedno u iznošenju rješenja za poboljšanjem stanja naše ‘bolesne planete’ i pokazali da možemo računati na njih u godinama što slijede. Više o projektu:https://www.youth-cinema.eu/hr