Agronomska škola Zagreb

Sara i Sara, zlato i srebro!

Na Državnom natjecanju učenika, World Skills Croatia 2022., u obje discipline osvojili smo odličja. U disciplini AGRO naše je zlato, a u disciplini Cvjećarstvo naše je srebro. Učenica Sara Kasanić, 4.b, pod mentorstvom prof. Ivane Ohnjec Biondić, pobijedila je u disciplini AGRO, u disciplini koja je okupila najbolje učenike četverogodišnjih zanimanja u Republici Hrvatskoj.

Sara Kasanić i mentorica profesorica Ivana Biondić Ohnjec

Učenica Sara Škrnjug, 3.e, pod mentorstvom prof. Tatjane Brkić, osvojila je drugo mjesto u disciplini u kojoj su natjecali najbolji floristi u Republici Hrvatskoj. Uspjeh je to na nacionalnoj razini koji je najljepše predstavio Agronomsku školu Zagreb i Grad Zagreb.

Sara Škrnjug i mentorica profesorica Tatjana Brkić