Agronomska škola Zagreb

Trodnevna radionica florista Ivana Bergha

Prošli je vikend bio radni za našu profesoricu Tatjanu Brkić i učenice Gabrijelu Šeni i i Ana Mariju Topalović.

U organizaciji Ceha cvjećara i Obrtničke komore Zagreb priznati talijanski florist Ivan Bergh održao je trodnevnu cvjetnu radionicu s temom „Umjetnost boje u svim aspektima metode i sheme za savršenu kombinaciju i harmoniju“. Radionica je okupila dvadesetak vrhunskih hrvatskih aranžera, a Agronomska škola Zagreb iznimno je ponosna na Gabrijelu i Ana Mariju, dvije najmlađe sudionice, koje su svojim vještinama i odnosom prema radu osvojili simpatije i komplimente svoji starijih kolegica. One su učile uz najbolje floriste Hrvatske i tako pokazale da ulaganje u stručno usavršavanje nema alternativu.

Hvala Cehu cvjećara i Obrtničkoj komori Zagreb na iskazanoj potpori i ovoj aktivnosti.