Sajam zdravlja: „Štampar u tvom kvartu“
Agronomska škola Zagreb sudjelovala je na manifestaciji Sajam zdravlja: „Štampar u tvom kvartu“, u organizaciji Nastavnog zavoda za javno zdravstvo “Dr. Andrija Štampar”, Grada Zagreba, Gradskog ureda za socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom, Doma zdravlja Zagreb – Centar, Specijalne bolnice za plućne bolesti i Gradskog društva Crvenoga križa Zagreb.Agroturistički tehničari i njihovi […]
Sajam zdravlja: „Štampar u tvom kvartu“ Read More »







