Mladi volonteri utoplili peseke

Veseli i vrijedni članovi Volonterka AŠZ, volonterskog kluba Agronomske škole Zagreb, u akciji Utopli peseka i svoje srce…

Uz pomoć svojih roditelja, prijatelja i djelatnika Agronomske škole Zagreb, sakupili su 75 deka koje smo donirali udruzi za dobrobit i zaštitu životinja Indigo. Volonterke udruge Indigo u petak, 11. prosinca 2020. godine, posjetile su Agronomsku školu Zagreb i s oduševljenjem prihvatile donaciju starih deka koje će grijati njihove korisnike – napuštene pse i mačke o kojima brinu do udomljenja. Susret s članicama udruge Indigo uveličali su i kućni ljubimci naših učenika koje su roditelji, naši vjerni pratitelji i podrška Volonterka AŠZ, doveli u školu kako bi se četveronožna bića družila s učenicima. Druženje se odvijalo na propisanoj distanci i prema savjetima epidemiološke službe.

Više na: https://www.facebook.com/616700365058323/posts/3822532521141742/?d=n

Pripremila: Marija Bošnjak, prof. mentor