Zagrebački obrtnički sajam

Na Zagrebačkom velesajmu 24. i 25. siječnja 2024. godine održan je 9. Zagrebački obrtnički sajam. Organizator sajma bila je Obrtnička komora Zagreb koja je uz potporu Grada Zagreba, Zagrebačke županije i gradova iz zagrebačkog prstena i ove godine odradila izvrstan posao. Zagrebački obrtnički sajam posjetilo je više od 5500 učenika završnih razreda osnovnih škola s područja Zagreba i Zagrebačke županije. Učenici Agronomske škole Zagreb, zajedno sa svojim nastavnicima, na vrlo kreativan i maštovit način promovirali su svih sedam zanimanja u kojima se obrazuju. Svojim entuzijazmom i ljubavlju koju gaje prema struci i ove godine uspjeli su privući mnoštvo razigranih osmaša na izložbeni prostor Agronomske škole Zagreb. Učenice Maja Horvatin i Lucija Mišura svoje su zadovoljstvo izabranom školom istaknule i u emisiji “Obrtnik” Zabavnog radija  za koji je intervjuiran i bivši učenik Agronomske škole Zagreb – Marko Cesar. Sve će to, vjerujemo, uroditi plodom i osigurati vrlo uspješne upise i u narednoj školskoj godini.