Predivan subotnji dan okupio je više od tridesetak učenika naše Škole, na manifestaciju Jesen u Dubravi, koju je organiziralo Vijeće Gradske četvrti Gornja Dubrava.
Škola i zajednica „ŠIZ – AŠZ“ i Volonterski klub „Volonterko AŠZ“ dali su ogroman doprinos u provedbi ove manifestacije… naši su učenici sudjelovali u organizaciji biciklističke utrke ulicama Dubrave, demonstrirali vrtićancima kako zbrinjavati otpad iz kućanstva, izložili proizvode učeničke zadruge Pušlek na svom edukacijsko – prodajnom prostoru sve to na oduševljenje mnogih posjetitelja.
Privukli su kamere i mikrofone medija koji su pratili ovaj događaj i prezentirali našu školu u programima Zabavnog radio i OTV-a.
U pozadini, s osjećajem ponosa, pratili su ih ravnatelj Ivica Marinić i njihove profesorice Marija Bošnjak, Lucija Baškarić, Sanja Lubina i Danijela Jurković.