Izborili smo plasman na državno natjecanje u obje discipline, Cvjećarstvo i AGRO.

Na Međužupanijskom natjecanju učenika strukovnih škola u sektoru poljoprivrede održanom, 17. i 18. ožujka ove godine, u Srednoj školi „Braća Radić“ u Kaštel Štafiliću postigli smo sjajne rezultate.

Učenica Sara Škrnjug u disciplini Cvjećarstvo pod mentorstvom profesorice Tanje Brkić

i učenica Sara Kasanić u disciplini Agro pod mentorstvom profesorice Ivane Ohnjec Biondić osvojile su prvo mjesto u svojim disciplinama.

Obje su učenice tako osigurale sudjelovanje na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola WorldSkills Croatia 2022., koje će se održat u svibnju 2022. godine u Zagrebu.

Ponosni smo na naše učenice i njihove mentorice! Čestitka od srca iz njihove Agronomska škola Zagreb.