Ovdje dodajte tekst naslova

Blagdanski ugođaj polako se ušuljao u školski plastenik. U njemu već punim sjajem blistaju zvijezde – božićne zvijezde (Euphorbia pulcherrima), najavljujući svojim crvenim pricvjetnim listovima radost i veselje nadolazećeg, najljepšeg doba godine – adventa.
Kako bi svaka zvijezda pronašla dom u koji će svojom ljepotom unijeti dašak blagdanskog šarma, o njima specifičnu i dugotrajnu njegu vode naši učenici vođeni svojim nastavnicima uzgajajući ih još od srpnja.
S obzirom na to da ovo cvijeće simbolizira uspjeh, sreću i dobro raspoloženje, pravo je vrijeme da ovih dana svratite do našeg školskog plastenika koji je za vas otvoren od 8 do 16 sati svakog radnog dana i po pristupačnoj cijeni odaberete svoju zvijezdu koja će vam uveličati blagdanske dane.
Osim toga, naši će nastavnici s vama rado podijeliti savjete o njezi ovog cvijeta kako bi i ostatak godine krasio vaš prostor.