Direktor tvrtke Pa-vin d.o.o., gospodin Tomislav Pavković, bivši učenik naše škole, održao je u sklopu izvannastavne aktivnost Mala akademija mladih poljoprivrednika radionicu našim učenicima. U dva školska sata gospodin Pavković podijelio je s učenicima osobna iskustva o svom školovanju u Agronomskoj školi Zagreb, o svom profesionalnom razvoju i o razvojnom putu tvrtke Pa-vin d.o.o., koja je započela prije 30 godina kao mala obiteljska priča koja je danas prerasla u jednu od vodećih tvrtki specijaliziranih za vinogradarstvo, vinarstvo i podrumarstvo u Republici Hrvatskoj. Tečna priča koju su pored učenika s velikom pažnjom i ponosom pratili ravnatelj škole gospodin Ivica Marinić u društvu profesorica Marije Bošnjak, Lucije Baškarić i Antonele Birkić. Veliki i spontani pljesak od srca, upravo kao što je gospodin Pavković govori danas iz srca, na kraju radionice još jednom je pokazao tu međugeneracijsku vezu današnjih i bivših učenika Škole. Veliko hvala gospodinu Tomislavu Pavkoviću na prijenosu iskustva, znanja i emocija našim učenicima.