Cvijeće, torta, srca, Valentinovo i ostvarenje davne želje

Danas je ispisana nova stranica cvjetne bajke. Otvoren je obnovljeni, profesionalno opremljeni aranžerski praktikum. Koliko mu se veselimo pokazala su ozarena lica učenica, profesorica i našeg ravnatelja. Kako bi sve bilo po protokolu, crvenu vrpcu otvorenja prerezala je ovogodišnja pobjednica Školskog natjecanja u disciplini Cvjećar – Jasmina Grčić Capak. Zapjevalo se, rezala se torta. Vrijedne ruke naših učenica, poput leptirića, vješto su “slijetale” s cvijeta na cvijet i dok trepneš okom, pretvorile su cvijeće u bukete. Ipak je danas Valentinovo, a ljubav je veća kada se dijeli pa su darovale drage goste. Pred nama je međužupanijsko pa državno natjecanje. Vrijedno ćemo raditi i nastojati ispuniti nove vitrine priznanjima i nagradama. Vaše dane, drage kolegice i kolege, razveselit će mali cvijetak velikih želja iz aranžerskog praktikuma.

Pripremila: Tatjana Brkić, prof.