Ljetna stručna praksa

Ove školske godine započela je suradnja Agronomske škole Zagreb i Jadranka grupe d.o.o iz Lošinja. Četiri učenice, u pratnji voditeljice praktične nastave Lucije Baškarić, otputovale su 9. srpnja 2023. na Lošinj gdje će tijekom mjesec dana odrađivati svoju ljetnu stručnu praksu u području hortikulture u hotelima i vilama s 4* i 5* , a sve pod budnim okom svojih mentora koji su im dodijeljeni od strane poslodavca. Našim učenicama osiguran je smještaj, prijevoz, tri obroka dnevno, naknada za rad, ali ono što je najvažnije – za vrijeme ljetne stručne prakse osigurana su im nova znanja i vještine koja će ih u budućnosti učiniti konkurentnijima na tržištu rada.
Veselimo se svakom našem novom iskoraku i svakoj novoj suradnji koja našim učenicima omogućava usavršavanje u struci, a ova suradnja to svakako jest.