Županijska razina Lidrana održala se ove godine na starom, dobro poznatom mjestu u Prirodoslovnoj školi Vladimira Preloga. Kategorije literarnih radova i radijske emisije predstavljene su 29.2.2024., a naši kreativni učenici su imali čast prisustvovati i ove godine. Svoje literarne radove su predstavljali učenica Marta Kunek iz 3.c sa pjesmom „Organ ili restoran“ i Stjepan Višak iz 1.a sa pjesmom“Zemla“ pod mentorstvom prof. Ivane Čop. U kategoriji radijske emisije, radioigru „Muzički mozgolomci“su predstavili učenici 3.a (Matija Koberac, Marija Barać, Kristijan Rubčić i Mihovil Fran Makarić) pod mentorstvom prof. Anite Hmure . Ponijeli smo mnogo pohvala sa istaknutim velikim napretkom i mnoštvom savjeta koji će nas motivirati i sljedeće godine. Baš se ovdje osjećamo kao kod kuće uz ugodnu atmosferu vršnjaka srednjoškolaca i kolega mentora. Nakon održanog Lidrana, bili smo toliko pod dojmom da se već sad roje nove ideje što bismo mogli napraviti za sljedeću godinu. Ovogodišnji nastup ćemo zaključiti i završiti budućom najavom i izrekom :

„Kreativnost nastaje kad um putuje.“

Do sljedećeg Lidrana, putujmo i stvarajmo zajedno,

Vaši Lidranci