Ministarstvo znanosti i obrazovanja ponovno je prepoznalo rad i trud našeg školskog projektnog tima uloženog u pripremu projektnog prijedloga e je donijelo Odluku o odobrenju istog.

Odlukom o financiranju projekta u sklopu izvannastavnih aktivnosti osnovnih i srednjih škola te učeničkih domova u školskoj godini 2021./2022.,

Agronomska škola Zagreb nastavlja uspješnu suradnju s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te kreće s prvom aktivnošću, odabirom učenika sudionika novog projekta –

BIOučenik Agronomske škole Zagreb.

Projektom će doprinijeti razvoju nacionalne strategije osiguranja kvalitete u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju u Republici Hrvatskoj.
Imajući na umu da je akcija temeljni ključ svakog uspjeha, radujemo se akcijama koje nas čekaju na putu realizacije ovog projekta kao i suradnjama sa znanstvenim institucijama, istraživačkim centrima, javnim ustanovama i drugim pravnim i fizičkim subjektima koji ispunjavaju uvjete za rad s učenicima.

Javni_poziv_ucenicima_BIOucenikPreuzmi