Na međužupanijskom natjecanju WSC 2023. održanom u Kaštel Štafiliću osvojili smo u disciplini AGRO prvo mjesto i treće mjesto u disciplini Cvjećarstvo.
U konkurenciji učenika četverogodišnjih zanimanja, u disciplini AGRO, na temi „Organski uzgoj povrća – urbani vrtovi, vrtovi budućnosti“ pobijedila je Viktorija Harauzek iz 4.A, pod mentorstvom profesorice Danijele Jurković .
Jasmina Grčić Capek pod mentorstvom mentorice profesorice Tatjane Brkić osvojila je treće mjesto u disciplinu Cvjećarstvo, tema „Sjećanje“.
Bravo za Viktoriju i Jasminu, bravo za njihove mentorice!
Pred našim curama i njihovim profesoricama je razdoblje intenzivnih priprema za Državno natjecanje koje će se u svibnju održati u Zagrebu. Naravno prije toga zaslužuju odmor i čestitke koje će započeti već sutra kada će ih primiti ravnatelj gospodin Ivica Marinić i čestitati na velikom uspjehu ostvarenom u Kaštel Štafiliću.