Vikendom…osvajamo nagrade 

 

Na 57. Međunarodnoj vrtnoj izložbi Floraart, već tradicionalno održanoj na zagrebačkom Bundeku, Agronomska škola Zagreb predstavila se s dvije cvjetne instalacije.
Instalacija Suživot s prirodom koju su izradile prof. Tatjana Brkić i prof. Romana Singolo Mahnić osvojila je nagradu u kategoriji Interpretacija ideje pomoću florističkih elemenata. Instalacija Hvatači snova koju su izradile prof. Irina Gomaz i prof. Antonija Vrdoljak osvojila je nagradu u kategoriji Originalnost prezentacije. Čestitamo našim profesoricama na inovativnosti i originalnosti u izradi cvjetnih aranžmana koji su oduševili stručnjake floristike i posjetitelje Floraarta.
Na Bundeku, u sklopu Floraarta, održano je i Međunarodno natjecanje u aranžiranju učenika srednjih škola na kojem su se uspješno predstavile i naše učenice Gabrijela Šeni 3. E i Anamarija Topalović 2. E te osvojili veliku pozornost stručnjaka i posjetitelja.