ERASMUS +, Drugi tjedan mobilnosti u Portugalu

Nakon posjeta Lisabonu i Portu i uživanju u ovim predivnim gradovima tijekom prošlog vikenda naši su učenici s puno elana obavljali stručnu praksu u drugom tjednu mobilnosti. Novi izazovi i nova iskustva učinila su ih sretnijim i kompetentnijim. O tome najbolje govore fotografije i zapisi koje su učenici zabilježili tijekom drugog tjedna mobilnosti. Dobili su certifikate o obavljenoj stručnoj praksi od portugalskog partnera, dobili su pohvale od ljudi na čijim su gospodarstvima radili, a time su i nas u AŠZ učinili ponosnim. Organizirali su iznenađenje za kolegicu Mariju i odmah nakon ponoći zapjevali joj rođendansku pjesmu i poklonili tortu za njezin 18 rođendan. I još puno, puno toga….
U ranim jutarnjim satima u nedjelju doputovali su u Zagreb, a već u ponedjeljak primit će ih ravnatelj naše škole i uputiti čestitke za odlično odrađeni posao. Veselimo se čuti prvo dojmove i uživati u zajedničkom domjenku.