Prvi tjedan mobilnosti učenika u Portugalu

Iza nas je uspješno odrađen prvi tjedan mobilnosti učenika u Portugalu u sklopu projekta “Agrokompetencije Mediterana”. Ukupno 15 učenika, drugih i trećih razreda, zanimanja Agroturistički tehničar i Poljoprivredni tehničar vrtlar, u pratnji nastavnica Željke Markanović Kostantinov i Mariete Jareš tjedan je provelo radno i dinamično. Stjecali su nova znanja i vještine, družili se, obilazili kulturne znamenitosti Lisabona i Porta….najkraće rečeno – uživali su u svim blagodatima koje Erasmus + program pruža. Nadamo se da će i idući radni tjedan provesti u istom raspoloženju, da će dobro iskoristiti vrijeme provedeno na svojim radnim mjestima (na renomiranim gospodarstvima s kojima naš partner Braga mobility ima dugogodišnju suradnju) i prikupiti puno novih informacija i znanja koje će ih u budućnosti učiniti konkretnijima na tržištu rada.
Aproveite a sua oportunidade o melhor que puder = Iskoristite svoje prilike najbolje što možete.