Krajem prošlog tjedna, u ugodnom društvu dragih suradnica iz Sekcije florista Grada Zagreba, Rafaele Petrinić, Josipe Čuvalo i Spomenke Fabijančić pokušali smo saznati kako doći do rezanoga cvijeća za potrebe praktične nastave iz aranžiranja (skupo je😪). Dogovorili smo novi susret za ponedjeljak ujutro na Zelenoj tržnici. Ravnatelj i voditeljica praktične nastave, Lucija Baškarić, u 7.00 na Zelenoj tržnici imali su radni sastanak s predstavnicima iz veleprodaje cvijeća, razgovor o donaciji viška cvijeća. Već u utorak stigla je prva pošiljka 🥳. Praktikum je od tada ispunjen predivnim bojama i mirisima cvijeća kao i presretnim licima i spretnim rukama učenica 2.E te radosnim i zadovoljnim profesoricama.

Hvala svima onima koji su omogućili da se ostvari cvjetna rapsodija u Agronomskoj školi Zagreb. 💐💐💐😌💐💐💐Veselimo se novim isporukama i novim kreativnim cvjetnim pričama❤❤❤