BIOučenik Agronomske škole Zagreb

Opći cilj projekta:

  • doprinijeti razvoju nacionalne strategije osiguranja kvalitete u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju u Republici Hrvatskoj implementirajući primjere dobre prakse o načinima praćenja učenika nakon završetka srednjoškolskoga strukovnog obrazovanja po uzoru na druge EU zemlje (kreiranje e-Baze podataka bivših učenika).

 

Svjesni činjenice da bi e-Matica morala pružati više informacija o praćenju učenika po završetku njihova školovanja i činjenice da je mogućnost provedbe dodatnih analiza ograničena zbog nedovoljnih resursa, u sklopu ovog projekta stvorena je e-Baza podataka uspješnih bivših učenika koja će u budućnosti koristiti našoj Školi, ali i ostalim školama kao model za izradu detaljnije e-Baze podataka o učenicima nakon završetka školovanja.

e-Baza podataka uspješnih bivših učenika:

ZNANSTVENICI

TVRTKE

JAVNE USTANOVE

OPG

STUDENTI