U sklopu manifestacije koju organizira Nastavni zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar naši učenici i nastavnici predstavili su rad škole te zainteresiranim građanima približili svijet agronomije, pčelarstva i održivog života. 🌱

Posebnu pažnju privukla je nesvakidašnja intervencija na Trg bana Josipa Jelačića — na poziv zabrinutih građana profesor Davor Stanković obukao je pčelarsko odijelo, uzeo košnicu i uspješno ulovio roj pčela. 🐝👏

Ponosni smo što naši nastavnici i učenici svojim znanjem i iskustvom doprinose zajednici te promoviraju važnost očuvanja pčela i prirode.

Kako je bilo, možete pogledati ovdje!